Czwartkowe spotkania PUIG

Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie, które odbyło się 30 sierpnia w gościnnych salach ukraińskiej restauracji KANAPA. Mieliśmy okazję do nieoficjalnych rozmów przy smacznym ukraińskim jedzeniu i napojach. Wśród zacnych gości byli Volodymyr Bachynsky, Radca-Minister Ambasady Ukrainy w RP i Ihor Baranetskyi, Radca – Naczelnik Wydziału Ekonomicznego Ambasady Ukrainy w RP, przedstawiciele ministerstw, izb gospodarczych, firm członkowskich i przyjaciele PUIG. W ramach reprezentacji naszej Izby w wydarzeniu udział wzięli Jacek Piechota, Prezes PUIG, Weronika Marczuk, Prezes działającego w Kijowie Polish Business Center oraz Mykola Lysenko, reprezentujący Ukrainian Business Center z siedzibą w Warszawie i inni.

Z naszych doświadczeń wynika jak bardzo potrzebujemy bezpośrednich, nieformalnych spotkań – wzajemnego poznania, rozmów, wymiany poglądów, często przynoszących niespodziewane efekty. Dlatego w oparciu o tamte doświadczenie zaproponowaliśmy nową formę naszej izbowej działalności – czwartkowe spotkania w ukraińskiej restauracji w Warszawie.

Nieformalne spotkania członków i sympatyków naszej Izby odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca o niezmiennej godzinie 18:00.  Serdecznie zapraszamy do udziałów w kolejnych spotkaniach.