III edycja Payroll Club

W listopadzie 2015 roku nasza organizacja powołała do życia Payroll Club, platformę wymiany wiedzy dla praktyków i osób zarządzających HR w organizacjach.  Poprzednie dwie edycje wydarzenia spotkały się z dużym zainteresowaniem Managerów i Dyrektorów HR największych organizacji w Polsce.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III edycji Payroll Club (10 maja 2018 r., Warszawa). Tematyka spotkania dotyczyć będzie kwestii wpływu Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na procesy i działania HR.

Unijne rozporządzenie RODO zastąpi obecnie obowiązującą ustawę o ochronie danych osobowych, a zawarte w nim przepisy będą egzekwowane od 25 maja 2018 roku. Zmiany RODO istotnie wpływają na realizację polityki HR w firmach, co będziemy chcieli przedstawić i omówić wspólnie z zaproszonymi gośćmi z wiodących organizacji w Polsce. Spotkanie dedykowane  jest  Dyrektorom  Personalnym,  Dyrektorom i Managerom centrów SSC,  Managerom i Specjalistom HR oraz Managerom Kadr i Płac w organizacji.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że nasza prośba spotka się z pozytywnym odbiorem z Państwa strony.

Wydarzenie ma charakter bezpłatny dla uczestników, którzy potwierdzą swój udział do 4 maja 2018 r. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail: apantus@fiabilis.pl

Termin spotkania: 10 maja 2018 r.

Miejsce spotkania: ZEBRA TOWER (12 piętro), ul. Mokotowska 1, Warszawa.