Kontakt

Biuro Główne w Warszawie

ul. Legionowa 9/2, 01-343 Warszawa
+48 22 827 00 81
+48 22 827 10 79
info@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo Generalne w Kijowie

ul. Khorywa, 4/10, 04-071 KIJÓW
Dyrektor: Viktoriya Ialovienko
+380 44 221 48 78
+380 44 221 48 98
kyiv@pol-ukr.com
info.ukraine@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo na Śląsku – Katowice

ABG SP. Z O. O.
Mazowiecka 11, 40-732 Katowice
Osoba upoważniona do kontaktu: Małgorzata Paczocha-Czarnik
+48 32 206 87 01
+48 32 206 87 02
silesia@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Krakowie

Tobacco Concept Factory
ul. 29 Listopada 94, 31-406 Kraków
Dyrektor przedstawicielstwa: Tomasz Żybula
krakow@pol-ukr.com
Wicedyrektor przedstawicielstwa: Marek Karnecki
marek.karnecki@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Małopolsce

Polsko-Ukraiński Instytut Pomocy i Rozwoju
ul. Słowackiego 12, 33-100 Tarnów
Dyrektor przedstawicielstwa: Bartłomiej Babuśka
tarnow@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Lublinie

Fundacja Inicjatyw Menedżerskich
ul. I Armii Wojska Polskiego 5/7, 20-078 Lublin
Dyrektor Przedstawicielstwa: Paweł Prokop
(+48) 81 441 33 44
(+48) 81 532 14 25
lublin@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Rzeszowie

Fundacja IUSTUS
ul. Trembeckiego 11a, 35-234 Rzeszów
Dyrektor przedstawicielstwa: Mariusz Tywoniuk
rzeszow@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Kielcach

Stowarzyszenie Integracja Europa-Wschód
ul. Henryka Sienkiewicza 65, 25-002 Kielce
Dyrektor przedstawicielstwa: Krzysztof Kalita
Zastępca Dyrektora przedstawicielstwa: Magdalena Kalita
kielce@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Iwano-Frankowsku


ul. Makohona 31a/8, 76-019 Ivano-Frankivs’k
Dyrektor: Oleg Petrash
+380 67 833 30 97
if@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Winnicy

EUROKOMPANIA „E-DIA” Sp. z o.o.
br. Swobody/ul.Zodczych 4/5/4, 21-037 Winnica
Dyrektor przedstawicielstwa: Krzysztof Kalita
Zastępca Dyrektora przedstawicielstwa: Dmytro Didyk
winnica@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Dnieprze

Prywatne przedsiębiorstwo “MIM”
ul. Akinfieva 18/306, 49-000 Dnipro
Dyrektor przedstawicielstwa: Arpik Sargsian
Zastępca Dyrektora przedstawicielstwa: Musheg Gevorgian
dnipro@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Szczecinie

Agencja pracy 7HR
ul. Bolesława Śmiałego 18/1, 70-347 Szczecin
Dyrektor przedstawicielstwa: Kamil Zieliński
szczecin@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Połtawie

ul.Czornowola 2-b, 70, 36-003 Poltawa
Dyrektor przedstawicielstwa: Maxim Lyapanenko
poltawa@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo w Poznaniu

IPF Group S.A.
ul. F.Ratajczaka 19, 61-814 Poznań
Dyrektor przedstawicielstwa: Daryna Hapych
poznan@pol-ukr.com

Przedstawicielstwo we Wrocławiu

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Rudkiewicz
ul. Racławicka 15/19, 53-149 Wrocław
Dyrektor przedstawicielstwa: Marcin Rudkiewicz
Wicedyrektor przedstawicielstwa: Mariusz Jasiewicz
wroclaw@pol-ukr.com