Kyiv Tech Hub 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w polsko-ukraińskim konkursie startupów Kyiv Tech Hub 2018. Dla ukraińskich uczonych, startuperów, autorów innowacyjnych pomysłów jest to możliwość uzyskania finansowania dla swoich projektów i szansa wejścia na rynki europejskie!

Termin składania wniosków w tegorocznej edycji do 1 listopada 2018 r. poprzez wypełnienie formularza na stronie Kyiv Tech Hub 2018

Podsumowanie konkursu odbędzie się na konferencji w Kijowie 6 grudnia z udziałem wiodących polskich inwestorów. Do udziału w konferencji Fundacja Startup Hub Poland wybierze 30 najlepszych zespołów, które uzyskają szansę przedstawienia swoich rozwiązań technologicznych i modeli biznesowych. Uczestnicy będą mogli przeprowadzić speed-dating z polskimi inwestorami i funduszami VC.

Dodatkowe możliwości oferowane w konkursie:

Fundacja Startup Hub Poland przyznaje nagrodę Poland Prize w wysokości do 50 000 Euro dla projektów przenoszonych do Polski,

Polish-Ukrainian Startup Bridge prowadzi wiele szkoleń dla młodych zespołów w ramach.

ORGANIZATORZY:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Fundacja Startup Hub Poland, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju RP, Instytut Polski w Kijowie.

Druga edycja projektu jest realizowana przy wsparciu z programu Polska pomoc Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.