Nasze Firmy

7HR

Lider pośrednictwa pracy na pomorzu zachodnim. Pomagamy odpowiedzialnie zatrudnić obcokrajowców. Przeprowadzamy selekcję również przy masowych rekrutacjach. U nas najszybciej pracownicy otrzymują karty pobytu przez co dłużej pracują u Klientów.

Website

ABG

Spółka zajmuje się sprzedażą paliw stałych. Oferuje różne rodzaje węgla (energetyczny, koksujący) oraz koksu (odlewniczy, przemysłowo-opałowy, wielkopiecowy, pył koksowy). Jest wyłącznym przedstawicielem Koksowni „Carbo-Koks” w Bytomiu w zakresie dystrybucji koksu. Zapewnia konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki dostawy.

Website

Adecco Poland

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób.

Website

Agencja Pracy Tymczasowej Tradma

Od roku 2010 Agencja Pracy Tradma Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą świadczącą usługi w zakresie rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w zatrudnianiu obywateli z Polski, Ukrainy, Mołdawii i Gruzji.

Website

AGRO EAST TRADE

ALEX MEDICAL GROUP

ALFABUDSERWIS

ALPINA TECHNOLOGY

AMK KOKS

Przedmiotem działalności firmy jest handel węglem i koksem na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, obejmujący węgiel energetyczny oraz węgiel koksujący, koks odlewniczy, koks przemysłowo-opałowy, koks wielkopiecowy i stabilizowany, pył koksowy. Spółka gwarantuje konkurencyjne ceny oraz obsługę spedycyjną.

Website

Arlen S.A.

„Atramentówka” Oleg Bashynskyi

„Atramentówka” specjalizuje się w obniżeniu kosztów druku w firmach. Oferta firmy jest podzielona na 3 podstawowe projekty: atramentówka.com – dostawca tuszy wielokrotnego użytku do biur i drukarni cyfrowych, laserowka.pl – supermarket tonerów oraz printer-chips.eu – dostawca materiałów do produkcji i regeneracji zamienników

Website

Auto-Hit

Firma AUTO-HIT S.A. odział w Makowie Mazowieckim – Działalność firmy obejmuje m.in. produkcję naczep niskopodwoziowych, specjalistycznego sprzętu transportowego dla wojska, do przewozu maszyn budowlanych i elementów ponad-gabarytowych oraz produkcję konstrukcji stalowych dla infrastruktury drogowej, budownictwa i przemysłu.

 

Website

Avrora Group

Prowadzimy import drzewa z Ukrainy. Importujemy różne produkty rolnicze, np. mączkę słonecznikową. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na info@avroragroup.pl, a my szybko odpowiemy o cenach i terminach dostaw. Prowadzimy eksport i import artykułów elektronicznych z Polski do krajów UE i spoza UE.

Awans Kancelaria Podatkowa

Świadczymy usługi w zakresie aspektów rachunkowych związanych z transakcjami krajowymi jak i zagranicznymi w tym w szczególności prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usług z zakresu kadr i płac. Filozofią naszej kancelarii jest dostarczanie kompleksowych usług dot. obsługi księgowej oraz doradztwa związanego z problematyką rachunkowości.

Website

AXELO

AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców. W naszej pracy przede wszystkim koncentrujemy się na praktycznym aspekcie doradztwa.

Website

BBM-KIEV, Dom Handlowy