Nasze Firmy

7HR

Lider pośrednictwa pracy na pomorzu zachodnim. Pomagamy odpowiedzialnie zatrudnić obcokrajowców. Przeprowadzamy selekcję również przy masowych rekrutacjach. U nas najszybciej pracownicy otrzymują karty pobytu przez co dłużej pracują u Klientów.

Website

ABG

Spółka zajmuje się sprzedażą paliw stałych. Oferuje różne rodzaje węgla (energetyczny, koksujący) oraz koksu (odlewniczy, przemysłowo-opałowy, wielkopiecowy, pył koksowy). Jest wyłącznym przedstawicielem Koksowni „Carbo-Koks” w Bytomiu w zakresie dystrybucji koksu. Zapewnia konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki dostawy.

Website

Agencja Pracy Tymczasowej Tradma

Od roku 2010 Agencja Pracy Tradma Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą świadczącą usługi w zakresie rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w zatrudnianiu obywateli z Polski, Ukrainy, Mołdawii i Gruzji.

Website

ALEXANDROV&PARTNERS

ALEXANDROV&PARTNERS ma ponad 14 lat doświadczenia w dostarczaniu usług prawnych i doradczych w dziedzinach: rolnego i ziemskiego prawa, M&A, inwestycji, nieruchomości i budownictwa. W 2016 roku firma stała się firmą prawniczą roku w dziedzinie rolnej. Posiada certyfikat zgodności usług ІЅО 9001:2008.

Website

AMK KOKS

Przedmiotem działalności firmy jest handel węglem i koksem na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, obejmujący węgiel energetyczny oraz węgiel koksujący, koks odlewniczy, koks przemysłowo-opałowy, koks wielkopiecowy i stabilizowany, pył koksowy. Spółka gwarantuje konkurencyjne ceny oraz obsługę spedycyjną.

Website

Arlen S.A.

Auto-Hit

Firma AUTO-HIT S.A. odział w Makowie Mazowieckim – Działalność firmy obejmuje m.in. produkcję naczep niskopodwoziowych, specjalistycznego sprzętu transportowego dla wojska, do przewozu maszyn budowlanych i elementów ponad-gabarytowych oraz produkcję konstrukcji stalowych dla infrastruktury drogowej, budownictwa i przemysłu.

 

Website

Avrora Group

Prowadzimy import drzewa z Ukrainy. Importujemy różne produkty rolnicze, np. mączkę słonecznikową. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na info@avroragroup.pl, a my szybko odpowiemy o cenach i terminach dostaw. Prowadzimy eksport i import artykułów elektronicznych z Polski do krajów UE i spoza UE.

Awans Kancelaria Podatkowa

Świadczymy usługi w zakresie aspektów rachunkowych związanych z transakcjami krajowymi jak i zagranicznymi w tym w szczególności prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usług z zakresu kadr i płac. Filozofią naszej kancelarii jest dostarczanie kompleksowych usług dot. obsługi księgowej oraz doradztwa związanego z problematyką rachunkowości.

Website

AXELO

AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców. W naszej pracy przede wszystkim koncentrujemy się na praktycznym aspekcie doradztwa.

Website

Benatov&Partners

Rejestracja znaków towarowych, wynalazków i wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych (design) w Ukrainie, Bułgarii i UE; poszukiwanie informacji; wniesienie obiektów praw własności intelektualnej (WI) do rejestru celnego Ukrainy; ochrona praw autorskich; wszystkie inne usługi w zakresie ochrony obiektów WI.

Website

Profstal

Prowadzimy sprzedaż wyciągarek WARN, DRAGON WINCH, posiadamy w naszej ofercie również skrzynie EXPLORER przeznaczone do transportu. Zajmujemy się przebudowa jak i modernizacja pojazdów terenowych i specjalistycznych. Nakładamy powłoki typu LINE-X, służące zabezpieczeniu powierzchni.

Website

BIOCONTROL

BIOCONTROL Sp. z o.o. jest ekspercką i audytorską niezależną̨ stroną trzecią specjalizującą̨ się w usługach z zakresu doradztwa, audytu, uwierzytelniania i weryfikacji dla sektorów: energetyki, rolnictwa, leśnictwa oraz ochrony środowiska. Jest liderem doradztwa we wdrożeniach systemów opartych na zasadach należytej staranności (SNS) w łańcuchu dostaw biomasy na cele energetyczne.

Website

Borsch Projects Sp. z o.o.

Business Link

„Business Link” – zespół profesjonalistów, od ponad 7 lat specjalizujący się w doborze kadr dla firm zagranicznych branży przemysłowej i rolniczej. Udowodniliśmy, że zatrudnienie w Polsce bez pośredników jest łatwe i dostępne, ponieważ ponad 2400 naszych klientów już znaleźli „swoją” pracę. Ty również możesz!

Website

Centrum badań energetyki

Centrum badań energetyki — badawcza i konsultingowa organizacja, specjalizująca się w: strategicznym badaniu tradycyjnych i alternatywnych źródeł energii; opracowanie i realizacja projektów w energetyce alternatywnej i cieplnej; konsulting w dziedzinie energooszczędności i energoefektywności.

Website