Nasze Firmy

7HR

Lider pośrednictwa pracy na pomorzu zachodnim. Pomagamy odpowiedzialnie zatrudnić obcokrajowców. Przeprowadzamy selekcję również przy masowych rekrutacjach. U nas najszybciej pracownicy otrzymują karty pobytu przez co dłużej pracują u Klientów.

Website

ABG

Spółka zajmuje się sprzedażą paliw stałych. Oferuje różne rodzaje węgla (energetyczny, koksujący) oraz koksu (odlewniczy, przemysłowo-opałowy, wielkopiecowy, pył koksowy). Jest wyłącznym przedstawicielem Koksowni „Carbo-Koks” w Bytomiu w zakresie dystrybucji koksu. Zapewnia konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki dostawy.

Website

Agencja Pracy Tymczasowej Tradma

Od roku 2010 Agencja Pracy Tradma Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą świadczącą usługi w zakresie rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w zatrudnianiu obywateli z Polski, Ukrainy, Mołdawii i Gruzji.

Website

ALEXANDROV&PARTNERS

ALEXANDROV&PARTNERS ma ponad 14 lat doświadczenia w dostarczaniu usług prawnych i doradczych w dziedzinach: rolnego i ziemskiego prawa, M&A, inwestycji, nieruchomości i budownictwa. W 2016 roku firma stała się firmą prawniczą roku w dziedzinie rolnej. Posiada certyfikat zgodności usług ІЅО 9001:2008.

Website

AMK KOKS

Przedmiotem działalności firmy jest handel węglem i koksem na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, obejmujący węgiel energetyczny oraz węgiel koksujący, koks odlewniczy, koks przemysłowo-opałowy, koks wielkopiecowy i stabilizowany, pył koksowy. Spółka gwarantuje konkurencyjne ceny oraz obsługę spedycyjną.

Website

Arboleda

Naszą misją jest współtworzenie światowego przemysłu lotniczego i ciężkiego oraz podnoszenie jego wartości i znaczenia poprzez promowanie i włączanie osiągnięć technologicznych firm polskich i ukraińskich oraz kojarzenie partnerów z tych krajów. Zapewniamy profesjonalną obsługę finansową, prawną, ubezpieczeniową, transportową oraz logistyczną.

Website

Avrora Group Sp. z o.o.

AXELO

AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców. W naszej pracy przede wszystkim koncentrujemy się na praktycznym aspekcie doradztwa.

Website

Benatov&Partners

Rejestracja znaków towarowych, wynalazków i wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych (design) w Ukrainie, Bułgarii i UE; poszukiwanie informacji; wniesienie obiektów praw własności intelektualnej (WI) do rejestru celnego Ukrainy; ochrona praw autorskich; wszystkie inne usługi w zakresie ochrony obiektów WI.

Website

Profstal

Prowadzimy sprzedaż wyciągarek WARN, DRAGON WINCH, posiadamy w naszej ofercie również skrzynie EXPLORER przeznaczone do transportu. Zajmujemy się przebudowa jak i modernizacja pojazdów terenowych i specjalistycznych. Nakładamy powłoki typu LINE-X, służące zabezpieczeniu powierzchni.

Website

BIOCONTROL

BIOCONTROL Sp. z o.o. jest ekspercką i audytorską niezależną̨ stroną trzecią specjalizującą̨ się w usługach z zakresu doradztwa, audytu, uwierzytelniania i weryfikacji dla sektorów: energetyki, rolnictwa, leśnictwa oraz ochrony środowiska. Jest liderem doradztwa we wdrożeniach systemów opartych na zasadach należytej staranności (SNS) w łańcuchu dostaw biomasy na cele energetyczne.

Website

Centrum badań energetyki

Centrum badań energetyki — badawcza i konsultingowa organizacja, specjalizująca się w: strategicznym badaniu tradycyjnych i alternatywnych źródeł energii; opracowanie i realizacja projektów w energetyce alternatywnej i cieplnej; konsulting w dziedzinie energooszczędności i energoefektywności.

Website

Clever One

Kancelaria Clever One to profesjonalni eksperci: radcowie prawni, adwokaci, doradcy podatkowi oraz znawcy rynków zagranicznych. Posiadamy uznanych prawników z bogatym dorobkiem zawodowym, którzy kompleksowo zajmą się Państwa sprawą. Działamy w taki sposób, aby pomoc prawna zasługiwała na miano „CLEVER”.

Website

DACPOL

Firma DACPOL Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów, gdyż reprezentujemy ponad 150 czołowych producentów z dziedzin: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI I AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ.

Website

DZP

Kancelaria DZP powstała w 1993 r. Od wielu lat jest największą, niezależną polską kancelarią prawniczą. Ma swoją siedzibę w Warszawie i biura w Poznaniu i Wrocławiu. Zespół specjalistów DZP kompleksowo doradza prawnie i podatkowo klientom ze wszystkich branż gospodarki.

Website

Easy Logistic Solutions

Easy Logistic Solutions Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjno-szkoleniowa, która dostarcza kierowców do firm transportowych. W ramach naszej działalności zajmujemy się weryfikacją, pozyskiwaniem i wynajmem kierowców zawodowych. Rekrutujemy i wprowadzamy na rynek wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników.

Website