OFERTA PARTNERSKA

CallPageCallPage – polsko-ukraiński start-up

Spółka CallPage oferuje system, który analizuje zachowanie użytkowników na stronie internetowej i pozwala na zwiększanie ilości telefonów od potencjalnych klientów. Obecnie z systemu korzysta już ponad 1000 firm, m.in.: Orange, Volkswagen, PWC, BDO, Bakalland, Wezyr Holidays, Medicover, Kredyty Chwilówki, 99 rent, Veissmann. Wszytko po to, aby konwertować odwiedzających stronę www na zadowolonych klientów!

Od 2016 roku Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza prowadzi z CallPage współpracę, wynikiem której jest pozyskanie nowych, atrakcyjnych klientów i partnerów.

Rozwiązanie stworzone przez CallPage to wtyczka, którą instaluje się na stronie internetowej. Umożliwia ona kontakt z potencjalnym klientem w jedyne 28 sekund. Jeśli odwiedzający stronę www jest zainteresowany ofertą i ma dodatkowe pytania, zostawia swoje dane kontaktowe, a konsultant bezzwłocznie do niego oddzwania. Dzięki temu firmy zwiększają liczbę pozyskanych kontaktów, a także mają większą szansę na przemienienie internautów odwiedzających stronę internetową w klientów. Wszystko odbywa się automatycznie, za pomocą systemu który wypracowali założyciele.  

Mechanizm ten działa następująco:

  1. Wchodząc na stronę internetową korzystającą z rozwiązania CallPage w prawym dolnym rogu wyświetla się kółeczko ze słuchawką, na które w zasadzie nie zwracasz uwagi.
  2. Poruszającemu się po wspomnianej stronie internetowej potencjalnemu klientowi w pewnym momencie wyświetla się pop-up, który proponuje szybki kontakt z firmą w 28 sekund. Aby sprawdzić co się stanie, wedle prośby ze wspomnianego „okienka” zostawiasz swój numer.
  3. Już po 27 sekundach oddzwania do zainteresowanego doradca, który pomaga wybrać produkt lub usługę nad którą się zastanawiałeś.

Lub też 

Jeśli internauta chciał opuścić bieżącą stronę i być może przejść na stronę konkurencyjnej firmy pojawia się pop-up CallPage i proponuje mu kontakt z daną firmą w 28 sekund. Co zrobi w takim wypadku?

System CallPage:

  1. Wzbudza zainteresowanie użytkownika odwiedzającego stronę internetową.
  2. Proponuje mu szybki kontakt z pracownikiem firmy.
  3. Zwiększa ilość rozmów sprzedażowych w granicach 30% – 70%.

 

Rabat dla zainteresowanych: 20% 

Promo kod : POL-UKR