Oferty firm ukraińskich

Oferta: UKR/2016/33

Ukraińska firma poszukuje partnerów do współpracy w zakresie projektowania, patentowania, produkcji i wdrożenie bezkontaktowych (contactless) maszyn asynchronizowanych.

Oferta: UKR/2016/32

Ukraińska firma, która jest największym producentem ciastek na Ukrainie, oferuje ciastka spożywcze z owsa, ziarna i mąki gryczanej.

Oferta: UKR/2016/31

Ukraińska firma, która jest liderem w produkcji narzędzi hydraulicznych i od 2010 roku jest oficjalnym przedstawicielem takich firm jak: «alki-Technik GmbH», Ingolstadt, Germany; «ws-tools Wilfried Skripsk Industrievertretungen», Bargteheide, Germany; «TorcUp», Easton, USA, poszukuje partnerów do współpracy.

Oferta: UKR/2016/30

Ukraińska firma , która jest producentem zrębek opałowych oraz trociny przeznaczonych do spalania z celem uzyskania/wytwarzania energii elektrycznej, poszukuje partnerów w Polsce.

Oferta: UKR/2016/29

Ukraińska firma, która specjalizuje się na produkcji wyrobów z twardego drewna, w tym litej deski podłogowej i klejonych paneli (Buk Europejski), poszukuje partnerów do współpracy

Oferta: UKR/2016/28

Ukraińska firma produkuje sprzęt transportowy, w tym dźwigów portowych, oraz łańcuchów spawanych ogólnego przeznaczenia (łańcuchy kotwiczne).

Oferta: UKR/2016/27

Ukraińska firma zajmuje się handlem rybą i produktów morskich

Oferta: UKR/2016/26

Ukraińska firma oferuje pelet drzewny na warunkach dostawy EXW – m.Rachów (Obwód Zakarpacki), FCA – granica Ukraina/Polska, do 500 ton miesięcznie.

Oferta: UKR/2016/25

Firmą produkująca przetwory rybne i mamy doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych. Ich zasoby materialne i zaplecze technologiczne obsługują pełny zakres produkcji od połowu aż do transportu gotowego produktu. Głównym gatunkiem przetwarzanych ryb są ryby babkowate („babki”, łac. – Gobiidae). Firma uzyskała atest ukraińskich służb weterynaryjnych, w wyniku czego jest uprawiona do eksportu ryb i owoców morza. Jest zainteresowana w sprzedaży swojej produkcji.

Oferta: UKR/2016/24

Firma Ukraińska, produkująca jabłka odmian  “Champion”, “Florina”, “Golden”, “Semerinko” oraz innych, grusze “Noyabrska” i śliwy “Temley” i “Anna – Shpet”, jest zainteresowana nawiązaniem współpracy.

Oferta: UKR/2016/23

Ukraińska firma, która specjalizuje się na produkcji opraw LED, kompleksowych rozwiązaniach w dziedzinie oświetlenia LED, poszukuje partnerów do współpracy.

Oferta: UKR/2016/22

Ukraińska firma, która produkuje felgi stalowe do samochodów i maszyn rolniczych (średnica – 12″-54″, szerokość – 4″-36″), poszukuje partnerów do współpracy.

Oferta: UKR/2016/21

Ukraiński producent ciastek poszukuje partnera biznesowego w Polsce.

Oferta: UKR/2016/20

Firma ukraińska zajmuje się produkcją kasz oraz płatek, szuka partnera do współpracy na terenie Polski.

Oferta: UKR/2016/19

Przedsiębiorstwo z Ukrainy zajmuje się produkcją konfiturów, warzyw konserwowanych, musztardy itp. Firma już sprzedaje swoje produkty do Izraelu, Litwy, Mołdowy, Azerbejdżanu, Kongo. Posiada ISO 9001. Poszukuje partnerów w Polsce.

Oferta: UKR/2016/18

Znana Ukraińska firma, która produkuje wagony wszystkich typów, w tym wagony pasażerskie, oraz inne wyroby metalowe – kontenery, ramy wózków itp., poszukuje partnerów do współpracy.

Oferta: UKR/2016/17

Ukraińskie przedsiębiorstwo poszukuje polskich producentów laktozy oraz suchej serwatki mlecznej w celu nawiązania stałej współpracy.

Oferta: UKR/2016/16

Firma ukraińska zajmująca się produkcją maszyn do przetwórstwa ropy naftowej, gazu, oraz innych poszukuje partnera. Oprócz tego przedsiębiorstwo jest zainteresowane w pozyskaniu inwestora.

Oferta: UKR/2016/15

Ukraiński producent napojów wysokoalkoholowych t.j. wódka, brandy poszukuje partnera biznesowego w Polsce.

Oferta: UKR/2016/14

Ukraińska firma produkuje turbiny parowe o mocy do 100 MW, części zamienne do turbin parowych o mocy do 300 MW, turbosprężarki, pompy paliwa.

Oferta: UKR/2016/13

Duży producent napoi, właściciel znanej na całym świecie marki poszukuje partnera do współpracy.

Oferta: UKR/2016/12

Rada jednego z miast ukraińskich zaprasza do zapoznania się z informacją o Parku Industrialnym i do udziału w konkursie wyboru spółki zarządzającej danym Parkiem Industrialnym. Wnioski są przyjmowane do 10 kwietnia.

Oferta: UKR/2016/11

Przedsiębiorstwo z Ukrainy zamierza sprzedawać nawozy mineralne dla potrzeb rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa.

Oferta: UKR/2016/10

Producent ukraiński poszukuje kontrahenta na mrożone warzywa. Posiada niezbędne certyfikaty jakościowe.

Oferta: UKR/2016/09

Ukraińska firma produkuje palety drewniane (Euro) oraz drewniane deski w różnych rozmiarach.

Oferta: UKR/2016/08

Ukraiński producent ręcznie robionych mydeł i produkcji upominkowej oszukuje dystrybutora swoich produktów na terytorium Polski i UE.

Oferta: UKR/2016/07

Firma ukraińska oferuje ceramiczne naczynie i pamiątki. Produkcja już się przedaje do Czech.

Oferta: UKR/2016/06

Producent ukraińskiego etylowego alkoholu na wewnętrznych i zewnętrznych rynkach jest zainteresowany w eksporcie produkcji. Cała produkcja jest certyfikowana i odpowiadają międzynarodowym standardom (ISO 14001, ISO 22000, HACCP, ISO 18001, ISO 9001).

Oferta: UKR/2016/05

Ukraińska spółka przedstawia tłuczeń granodiorytowy marki м1400, pierwszej klasy według radioaktywności. Posiada współczesny kompleks co składa się z trzech zakładów przeróbczych, sumarna wydajność których składa około 200 000 ton produkcji miesięcznie. Jest zainteresowana w korzystnej dla obu stron współpracy, spółka oferuje tłuczeń najwyższej jakości oraz terminowe dostawy dużej ilości transportem kolejowym w dobrej cenie.

Oferta: UKR/2016/04

Ukraińska firma produkuje grzejniki aluminiowe i bimetaliczne własnych marek, a także inne produkty z aluminium.

Oferta: UKR/2016/03

Ukraińska firma specjalizuje się na dekorze ekskluzywnym dla mebli i wystroju wnętrz, w tym z wykorzystaniem techniki markieterii.

Oferta: UKR/2016/02

Zapraszamy do zapoznania się oferty komercyjnej firmy ukraińskiej, która produkuje drzwi wewnętrzne, panele ścienne, systemy przesuwne i elementy wnętrza.

Oferta: UKR/2016/01

Ukraińska firma specjalizuje się na produkcji techniki elektronicznej, systemów sterowania i środków automatyki na bazie technologii cyfrowych.

Szczegóły

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą lub chęcią uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt
Slawomir Szymusiak
Email