PET FAIR – JEDYNE TAK WAŻNE BRANŻOWE TARGI ZOOLOGICZNE W POLSCE

XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR odbędą się w terminie 15-17 września 2017 roku w hali Expo w Łodzi.

Pet Fair to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, dedykowana przedstawicielom branży zoologicznej, czego potwierdzeniem jest ostatnia edycja wydarzenia.

 PET FAIR 2015 – w liczbach

  • 100 Wystawców, w tym 83 firm z branży zoologicznej
  • 7 tys. zwiedzających, w tym 1,1 tys. klientów branżowych
  • 4 tys. mkw powierzchni wystawienniczej
  • wzrost powierzchni targowej o 130% w porównaniu do edycji w 2014
  • 150 uczestników III Forum Branży Zoologicznej
  • 100 uczestników (sklepów) Akademii Rynku Zoologicznego

PET FAIR 2017 odbędzie się w formule B2B. Dwa dni targowe (piątek i sobota) będą przeznaczone tylko dla klientów biznesowych, a niedziela będzie otwarta dla klientów indywidualnych.

Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje ponad 130 polskich i zagranicznych wystawców. Przedstawiciele branży będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi prezentowanymi przez wiodących producentów i dystrybutorów, takich jak Tropical, Royal Canin, Bozita, Hobby, jak również A. Ziarko czy Zolux. Targi PET FAIR to także możliwość zapoznania się z ofertą firm debiutujących na targach, dlatego każdy przedstawiciel pet biznesu znajdzie coś dla siebie.

Udział w targach Pet Fair to wymierne korzyści: nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, wzmocnienie relacji ze stałymi kontrahentami, akcje promocyjne Wystawców czy udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Każdy, kto poważnie myśli o rozwijaniu biznesu i chce zaoszczędzić pieniądze oraz zapoznać się z nowościami powinien odwiedzić PET FAIR.

Przedstawiciele branży będą mogli wziąć udział w akcji Wielkiego Rabatowania, a tym samym złożyć zamówienia na preferencyjnych warunkach. Jest to specjalna akcja przygotowana przez Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz Wystawców, obejmująca specjalne oferty, które będą obowiązywały tylko podczas targów Pet Fair. Wystawcy przygotowali dla klientów bardzo atrakcyjne rabaty sięgające nawet 50%, a także wiele niespodzianek dla odwiedzających branżowych.

W ramach współpracy Redakcji i MTŁ zorganizowane zostanie V Forum Branży Zoologicznej, w którym udział wezmą menedżerowie firm produkujących i dystrybuujących produkty zoologiczne oraz właściciele hurtowni. Odbędzie się także kolejna edycja Akademii Rynku Zoologicznego, podczas której specjaliści przeprowadzą szkolenia dla właścicieli sklepów zoologicznych z terenu całej Polski. Targi PET FAIR będą miejscem dyskusji o zmieniających się trendach i kierunkach rozwoju branży zoologicznej.

Ostatni dzień imprezy przeznaczony jest dla klientów indywidualnych – oprócz możliwości zapoznania się z bardzo bogatą ofertą i nowościami produktowymi prezentowanymi na stoiskach – będą mogli wziąć udział w szeregu wydarzeń przygotowanych z myślą o nich. Jedną z takich atrakcji będzie – Master Chefs 4 Dogs – akcja charytatywna, polegająca na degustacji potraw, przygotowanych przez kulinarnych mistrzów, znanych z  programów telewizyjnych, w zamian za dary dla bezdomnych zwierząt.

Podczas targów odbędzie się również najważniejsze wydarzenie akwarystyczne w Polsce – czyli konkurs aquascapingowy. Wszyscy miłośnicy akwarystyki dekoracyjnej, dla których to nie tylko hobby, ale również sposób spędzania wolnego czasu będą mieli możliwość podglądania, jak to robią najlepsi. 15 pasjonatów i prawdziwych mistrzów przez trzy dni targowe będzie służyć radą, pomocą czy inspiracją. W niedzielę będą możliwe konsultacje, a niebranżowi fascynaci podwodnych aranżacji będą mogli skorzystać z transmisji live podczas drugiego dnia konkursu. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z najbardziej znanym akwarystą na świecie. Naszym gościem będzie – Heiko Bleher, który odkrył dziesiątki gatunków niewielkich ryb słodkowodnych. Rozmowa z tak inspirującym i posiadającym szeroką wiedzę ekspertem, który z pewnością odkryje przed słuchaczami tajemnice podwodnego świata będzie niesamowitym przeżyciem.

Zachęcamy do rejestracji już dziś! Formularz dostępny na stronie www.petfair.pl