ZAPROSZENIE NA POLSKO-UKRAIŃSKIE FORUM GOSPODARCZE

Ministerstwo Gospodarki RP oraz Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Polsko-Ukraińskim Forum Gospodarczym przy honorowym udziale Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Prezydenta Republiki Ukrainy Petra Poroszenki.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.12.2014 r. o godz. 15.00 w gmachu Ministerstwa Gospodarki (Sala Pod Kopułą) w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3/5 (wejście od ulicy Wspólnej). Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 14.oo.

W trakcie Forum zostaną omówione kwestie dotyczące stanu i perspektyw współpracy handlowej i inwestycyjnej z Ukrainą, a także aktualnych uwarunkowań tej współpracy. Wstępny program Forum w załączeniu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, zamieszczonego poniżej, do dnia 16.12.2014 r. (do godziny 15.30). Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski i ukraiński.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Wydarzenie jest otwarte dla mediów. Akredytację można uzyskać poprzez formularz, który znajduje się na stronie Ministerstwa Gospodarki.

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pisząc na adres:

andrzej.drozd@pol-ukr.com i katarzyna.korgol-gers@mg.gov.pl

 

Program Polsko-Ukraińskiego Forum Gospodarczego

 

*Z uwagi na wymogi bezpieczeństwa uprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie. Rejestracja zostanie zamknięta na 15 minut przed rozpoczęciem Forum.

 

Współorganizatorzy: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz stowarzyszenie „Klub Wschodni”.

 

 

Authors

*

Top