Speed Business Meeting w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na Speed Business Meeting, który odbędzie się  17 maja 2017 r. o godz. 18.00 w sali Ludwikowskiej Hotelu Polonia Palace przy Alejach Jerozolimskich 45 w Warszawie. To spotkanie, organizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Irlandzko-Polską Izbą Handlową, Polsko-Izraelską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą i Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową w Polsce będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom (współpraca pomiędzy izbami bilateralnymi) oferty swojej firmy, oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji zdobyć wiele kontaktów. Język spotkania polski/angielski. Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin spotkania

Zgłoszenia (maks. 1 osoba z firmy) przyjmujemy mailowo na adres: svitlana.zavadska@pol-ukr.com najpóźniej do 11.05.2017

 

PARTNERZY: