Święta bez taty 2017

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie tegorocznej akcji „Święta bez taty” świątecznej zbiórki pomocowej dla dzieci osieroconych przez wojnę na Ukrainie. Organizatorem zbiórki jest Społeczna Inicjatywa „Bohaterom Majdanu”.

W roku ubiegłym dzięki zebranej kwocie ponad 54 tysięcy złotych i 4 ton prezentów rzeczowych, w tym dużej ilości słodyczy – ponad 2000 osieroconych rodzin otrzymało wsparcie finansowe i rzeczowe z Polski wraz ze słowami naszej pamięci i solidarności.
Swieta_Bez_TATY_2017
Mija już czwarty rok wojny na wschodzie Ukrainy. Kolejny rok, w którym wiele dzieci straciło ojców. Kolejny rok, w którym wiele rodzin nie będzie świętować Bożego Narodzenia z obojgiem rodziców. Sytuacja wielu z tych rodzin (osobista i finansowa) jest na co dzień bardzo trudna, ale szczególnie doskwiera to w czas świąteczny – czas radości, miłości i ciepła rodzinnego. Wzorem lat ubiegłych i w tym roku ogłaszamy zbiórkę świąteczną prosząc tym razem o wsparcie i zaangażowanie dla naszych działań również ze strony Państwa. Szczegóły przesyłamy w załączeniu.
Z wyrazami szacunku, 
Zespół Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej