Tarnopolszczyzna Invest – 2018

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza – współorganizator tegorocznego Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego „Tarnopolszczyzna Invest – 2018” – serdecznie zaprasza do udziału w tym unikalnym wydarzeniu, które odbędzie się 24-25 maja w Tarnopolu. Organizatorem Forum jest Tarnopolska Obwodowa Administracja Państwowa, Tarnopolska Rada Obwodowa oraz Rada miasta Tarnopol.

Tradycyjnie w Forum biorą udział liczne oficjalne delegacje zagraniczne, poszukujące atrakcyjnych warunków współpracy gospodarczej i inwestycji bezpośrednich, w których to Tarnopolszczyzna jest niekwestionowanym liderem.

Podczas Forum będzie zaprezentowany potencjał regionu, który co roku zwiększany jest o nowe wkłady kapitałowe, pochodzące z zagranicznych, w tym polskich, źródeł. 

Biznesmeni z Polski oraz innych krajów z pewnością znajdą w trakcie Forum nowych partnerów i kontrahentów, a inwestorzy przyjazną, przejrzystą i dobrze zarządzaną przestrzeń dla opłacalnych inwestycji, gwarantujących im stałe miejsce w dynamicznie się rozwijającej ukraińskiej gospodarce.

Program Forum oraz więcej szczegółów można znaleźć pod linkiem: http://www.te-invest.com/

Rejestracja