Konferencja „Siła Międzynarodowych Zespołów”

Jeżeli pracujesz w międzynarodowym środowisku i międzykulturowa współpraca to Twoje codzienne wyzwanie, ale i przyjemność, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie. „Siła Międzynarodowych Zespołów”  jest skierowana do osób, które oczekują profesjonalnej i sprawdzonej wiedzy ze strony ekspertów oraz najlepszych praktyk w zakresie pracy w międzykulturowym zespole i z międzynarodowym Klientem. Rozwiniesz swoje kompetencje poprzez udział w najciekawszych warsztatach prowadzonych podczas specjalistycznych ścieżek tematycznych.

Konferencja odbędzie się 10 LISTOPADA 2017 we Wrocławiu.

Wydarzenia towarzyszące:
– Warsztaty przedkonferencyjne – 9 LISTOPADA 2017 
–  całodzienne warsztaty:

  1. Zarządzanie pracownikami z Ukrainy – Managing Ukrainians – warsztat pomoże Ci zrozumieć podstawowe różnice międzykulturowe między Polską a Ukrainą i usprawnić komunikację ze współpracownikami. Poprawisz efektywność zarządzania pracownikami z Ukrainy i nauczysz się jak budować z długoterminowe relacje z ukraińskimi kontrahentami
  2. Working Successfully Across Cultures – Efektywna współpraca międzykulturowa
  3. Zarządzanie Millenialsami (Pokolenie Y)

– Networking dinner – 9 LISTOPADA 2017 – to niepowtarzalna okazja do poznania  prelegentów, ekspertów, innych uczestników konferencji w przyjemnej atmosferze wieczornego drinka i przekąsek. Zapraszamy do formalnych i mniej oficjalnych rozmów, wymieniania się doświadczeniami i opowieściami o międzykulturowych zdarzeniach i zderzeniach oraz świetnej zabawy w wieczór poprzedzający konferencję.

Szczegółowy program

Zapisy na: www.silazespolow.pl