UKRCentrum

UKRCENTRUM.pl – jedyne w swoim rodzaju centrum pomocy Ukraińcom w Polsce w mieście Krakowie. Wieloletnie doświadczenie zespołu Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Krakowie zainspirowało ich do stworzenia Integracyjnego Centrum dla Ukraińców. 

Celem utworzenia Centrum dla Ukraińców jest łączenie ukraińskiej społeczności za granicą i nadanie najbardziej skutecznej pomocy w sprawach związanych z poszukiwaniem miejsca zamieszkania, ubezpieczeniem medycznym, legalizacją pobytu w Polsce, poszukiwaniem pracy (mamy dużą bazę ofert pracy), obsługą firm, wirtualnym adresem, obsługą prawną, itp.

Działalność naszego centrum nie ogranicza się udzielaniem porad w zakresie zatrudnienia, edukacji i biznesu. W naszym Centrum dla Ukraińców w Krakowie organizujemy także różne wydarzenia: spotkania ze znanymi ludźmi, przeglądanie filmów ukraińskich w atmosferze domowego ciepła, szkolenia zawodowe, kursy językowe (języka polskiego, języka angielskiego oraz innych), zawody z bilarda i tenisa stołowego itp. Istnieje również wypoczynkowy kącik z prasą ukraińską i specjalny sklep z ukraińskimi towarami w Integracyjnym Centrum dla Ukraińców w Krakowie, gdzie można kupić ulubione z dzieciństwa smakołyki pochodzące z Ukrainy: majonez, ketchup, różne sosy, nasiona słonecznika, sucharki, suszone ryby, kawior, mleko skondensowane.

Łącz przyjemne z pożytecznym – odwiedź UkrCentrum!

www.ukrcentrum.pl