V Międzynarodowe Forum „DZIEŃ POLSKIEGO BIZNESU”

dpb

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem polsko-ukraińskich stosunków handlowo-inwestycyjnych oraz inwestycjami w Polsce na Międzynarodowe Forum DZIEŃ POLSKIEGO BIZNESU, które odbędzie się 24 listopada br. w Kijowie.

Forum odbędzie się pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie oraz przy wsparciu Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Organizatorzy: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, Międzynarodowe Centrum Prawnicze EUCON, Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie, Międzynarodowy Związek Audytorski, Zrzeszenie Ukraińskiego Biznesu w Polsce.

Prelegenci: przedstawiciele administracji państwowej Polski i Ukrainy, instytucji bankowych, polskich miast i regionów, agencji rozwoju regionalnego, klastrów, parków technologicznych i innych instytucji wsparcia biznesu i innowacji.

Tematy: w ramach forum będą mieli Państwo możliwość zapoznać się z ofertą inwestycyjną polskich miast i regionów, ostatnimi tendencjami oraz specyfiką prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, nawiązania kontaktów z przedstawicielami władz i biznesu, znaleźć partnerów lub uzyskać informację nt. dodatkowych instrumentów wsparcia rozwoju biznesu w Polsce. W roku bieżącym omówione zostaną również możliwości rozwoju start-upów oraz innowacji.

Konferencja odbędzie się w NSK Olimpiyskiy, sala „Olimpijski Dworik” (m. Kijów, ul. Wełyka Wasylkiwska, 55)

Osoba do kontaktu: Ołena Wakulik, tel. +380 (44) 238 09 44, events@eucon.ua

PROGRAM

Informacja na temat warunków udziału oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo pod wskazanymi linkami: po polsku / po ukraińsku

Podmioty polskie mają zapewniony bezpłatny udział w konferencji – w tym przypadku zainteresowanych prosimy o dokonywanie zgłoszeń przez formularz on-line lub za pośrednictwem WPHI (kiev@trade.gov.pl)