Zaproszenie do udziału w Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Urzędem Miasta Lublin oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na prestiżowe wydarzenie gospodarcze pt: „Polsko-Wschodnia Konferencja PUIG Lub-Invest”. Spotkanie odbędzie się 26 października 2016 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, na które składać się będzie konferencja merytoryczna oraz wieczorna Gala.

Wydarzenie odbędzie się w 5 obszarach tematycznych poprzedzonych częścią inauguracyjną:

Uroczyste otwarcie konferencji z udziałem m.in. Sekretarza Stanu Ministerstwa Rozwoju RP Pana Jerzego Kwiecińskiego i Ministra Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy Pana Stepana Kubiva.

Sesja 1: Skutki podpisania Umowy Stowarzyszeniowej ws. Wolnego Handlu między Ukrainą a Unią Europejską oraz nowych tendencji w obrocie towarowym i perspektywy zmian w tym obszarze.

Sesja 2: Lublin i województwo lubelskie w nowej perspektywie gospodarczej – oferta miasta Lublina i województwa lubelskiego dla inwestorów krajów Europy Wschodniej.

Sesja 3: Kierunek Ukraina- stan polskich inwestycji i zmiany w przepisach prywatyzacyjnych szansą dla zwiększenia polskiej obecności na rynku ukraińskim.

Sesja 4: Legalna migracja ekonomiczna i edukacyjna, szansą i wyzwaniem dla polskiego rynku pracy i systemu oświaty.

Sesja 5: Kierunki rozwoju eksportu i inwestycji w kontekście międzynarodowej współpracy Województwa Lubelskiego.

W konferencji weźmie udział ok. 200 osób z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Węgier, Słowacji, Gruzji oraz Kazachstanu. Obecni będą reprezentanci władz Polski i Ukrainy, a także przedstawiciele biznesu, finansów, mediów, środowisk akademickich oraz instytucji wspierających przedsiębiorczość. Po raz pierwszy połączono Wschodnie Forum Gospodarcze LUB-INVEST cyklicznie odbywające się w Lublinie z  rokrocznie odbywającą się w Krasiczynie konferencją organizowaną przez PUIG.

To niezwykle ważne dla polsko-wschodnich stosunków gospodarczych wydarzenie stanie się dla Państwa niezapomnianą okazją do pogłębienia wiedzy na temat obrotu towarowego, inwestycji i międzynarodowych finansów, a także nawiązania wielu partnerskich kontaktów z przedstawicielami biznesu z wielu krajów, które zaowocują wymiernymi korzyściami.

Lublin jest największym miastem Polski Wschodniej, położonym niemal na samej granicy Unii Europejskiej, symbolicznej linii podziału na Wschód i Zachód Europy. Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza w ramach wyżej wymienionej konferencji gwarantuje interesujący wkład merytoryczny oraz udział wielu potencjalnych partnerów biznesowych.

Koszt udziału – 230 zł netto od osoby dla firm niezrzeszonych i 180 zł netto dla firm członkowskich płatnych na podstawie faktury, wystawionej przez PUIG po dokonaniu rejestracji. Koszt obejmuje udział w konferencji w renomowanym centrum konferencyjnym w Lublinie, spotkanie B2B oraz udział w uroczystej wieczornej gali.

Program: Polsko-Wschodnia Konferencja PUIG Lub-Invest

logo_mrpips_patronat-honorowy

mr_pl

lubelskie-smakuj-zycie lublin-inspiruje-biznes-pl

PATRONAT MEDIALNY

logo_niebieskie_przezroczyste logo-dziennik-wschodni nowy-tydzien-w-lublinie