Cocktail Business Mixer

Cocktail Business Mixer

Serdecznie zapraszamy na Cocktail Business Mixer, który odbędzie się 8 grudnia 2021 r. o godz. 14.00 w Regent Warsaw Hotel.

Spotkanie, organizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą i Izbę Przemysłowo-Handlową Polska-Azja będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji przy dobrym jedzeniu i piciu, zdobyć wiele kontaktów.

Spotkanie przeznaczone jest dla ok. 100 osób.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniej rejestracji (maks. 2 osoby z firmy). Koszt uczestnictwa to 200,00 PLN + VAT od osoby dla firm członkowskich izb organizatorów i 250,00 PLN + VAT od osoby dla firm niezrzeszonych.

Rejestracja* możliwa jest do 25 listopada 2021 poprzez LINK.

Akceptacja udziału Przedstawiciela Firmy przez organizatorów następuje po otrzymaniu płatności dokonanej na podstawie faktury proformy.

Ponadto informujemy, iż w celu zaprezentowania potencjału i oczekiwań poszczególnych uczestników organizatorzy przygotowują w wersji elektronicznej Katalog Uczestników Wydarzenia. Katalog zawierał będzie:

  • Nazwę firmy**
  • Zdjęcie Przedstawiciela Firmy uczestniczącego w spotkaniu**
  • Opis firmy z określeniem branży w której działa (Max 250 znaków)**
  • Określenie oczekiwań dot. współpracy biznesowej i preferowanych branż (Max 250 znaków)**

Informujemy, że uczestnicy Cocktail Business Mixer mają możliwość skorzystania z noclegu w Regent Warsaw Hotel w promocyjnej cenie. Rezerwacja jest możliwa pod LINKIEM.

*Dokonując rejestracji wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Imię i Nazwisko oraz Nazwa firmy) przez wszystkich organizatorów wydarzenia.

** termin przesyłania informacji do 30 listopada 2021