Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

13. Baltic Business Forum HYBRID

4 października - 6 października

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji 13. Baltic Business Forum HYBRID, który planowane jest w dniach 4-6 października 2021 roku. Ograniczenia epidemiczne, których część zapewne będzie jeszcze obowiązywała jesienią, sprawiają że BBF odbędzie się w formule hybrydowej: w Świnoujściu i wszędzie- czyli w Internecie.

W Świnoujściu zrealizowane będą dyskusje panelowe i warsztaty, w których weźmie udział ograniczona przepisami uczestników. Dyskusje panelowe, warsztaty i wykłady będą też dostępne w Internecie dla wszystkich zarejestrowanych uczestników 13. BBF, którzy z różnych powodów nie będą mogli być w Świnoujściu. Dorobek programowy 13. BBF dostępny będzie po zakończeniu konferencji, na stronach www.eneia.plwww.balticbusinessforum.eu.

Planujemy dyskusje o gospodarce globalnej, w Regionie Adriatyk- Bałtyk- Morze Czarne w czasach próby pandemicznej i postpandemicznej nadziei. O nowych zjawiskach i trendach gospodarczych, o nowych środkach z New Generation EU, o nowych perspektywicznych rynkach eksportowych.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Start:
4 października
Koniec:
6 października
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Wydarzenie Website