Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

B2B Online Workshop Ukraine-Poland: Western Ukraine

7 kwietnia @ 08:00 - 17:00

VISIT Ukraine wspólnie z Polską Izbą Turystyki zapraszają do udziału w międzynarodowym projekcie B2B Online Workshop Ukraine-Poland. Głównym celem projektu jest przedstawienie polskim touroperatorom oraz agentom turystycznym najciekawszych miejsc turystycznych Centralnej, Zachodniej i Południowej Ukrainy, w celu promocji i popularyzacji wspomnianych regionów.

W ramach online konferencji w ZOOM, przedstawiciele polskich touroperatorów oraz agenci turystyczni mają możliwość poznać swoich ukraińskich odpowiedników, porozmawiać bezpośrednio z ich przedstawicielami, wymienić się doświadczeniami, omówić możliwe partnerstwo i dowiedzieć się więcej o atrakcyjności wymienionych regionów turystycznych Ukrainy, o wycieczkach, miejscach zakwaterowania, wypoczynku, a także wyżywienia.

Pierwsze spotkanie dotyczące turystyki w Centralnej Ukrainie odbyło się 16 marca br. Kolejne wydarzenie poświęcone turystyce w Zachodniej Ukrainie odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2021 o 10:00 UTC+02.

Dostęp do konferencji będą mieli tylko zarejestrowani uczestnicy. Rejestracja na wydarzenie pod linkiem. Po wydarzeniu do uczestników zostanie przesłana baza danych kontaktowych polskich touroperatorów, którzy wzięli udział w konferencji.

Partnerami programu są Państwowa Agencja Rozwoju Turystyki i Guides Guild.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
7 kwietnia
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria: