Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja „HoReCa Ukraina on-line”

28 lipca 2021 @ 12:00 - 14:00

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w konferencji „HoReCa Ukraina on-line”, która odbędzie się w dniu 28 lipca 2021 r. o godz. 12. Tematem przewodnim wydarzenia będą możliwości polsko-ukraińskiej współpracy w sektorze hotelarsko-gastronomicznym.

Wśród zaproszonych gości spodziewamy się przedstawicieli ukraińskiego sektora publicznego, którzy przedstawią warunki i możliwości eksportu do Ukrainy dla polskich firm. Przedstawiciele polskich firm z kolei zaprezentują swoją ofertę pod względem możliwości inwestycyjnych w sektorze hotelarsko-gastronomicznym.

Już dzisiaj polskie firmy działające w branży hotelarsko-gastronomicznej dokonują znacznych inwestycji w Ukrainie, co świadczy o potencjale i perspektywiczności tej branży. Spotkanie branżowe w danym sektorze będzie sprzyjać intensyfikacji działalności eksportowo-inwestycyjnej polskich firm, budowaniu nowej listy kontaktów, zbadania zapotrzebowania ukraińskich odbiorców.

Tematyka spotkania:

  • Prezentacja możliwości rynku ukraińskiego, jego zapotrzebowania;
  • Przedstawienie oferty polskich firm działających w branży hotelarsko-gastronomicznej i dostosowanie ofety eksportowej do potrzeb i oczekiwań ukraińskiego odbiorcy;
  • Wejście na ukraiński rynek – strona formalno-prawna i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Oferta dla Partnerów

Rejestracja

Program

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
28 lipca 2021
Godzina:
12:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie: