Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

FRACHT 2020

20 sierpnia - 21 sierpnia

Już po raz ósmy, w dniach 20 – 21 sierpnia 2020 roku w Hotelu Nadmorskim w Gdyni odbędzie się Forum Transportu Intermodalnego FRACHT, największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w naszym kraju.

W 2020 roku mija trzydziestolecie transformacji ustrojowej w Polsce. To moment, w którym można i należy obejrzeć się za siebie, by zobaczyć w jakim miejscu się znajdujemy i co trzeba uczynić aby dalej pójść do przodu.

Forum Fracht jako miejsce spotkań najważniejszych „graczy” w transporcie intermodalnym to idealna platforma do debaty nad dokonaniami naszych portów morskich i zmianami zachodzącymi w polskiej gospodarce morskiej na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, ale także miejsce do dyskusji nad wspólnym dziełem dalszego rozwoju. Uczestnicy konferencji będą mogli także naocznie przekonać się, jakie przeobrażenia stały się udziałem Morskiego Portu w Gdyni.

Organizator tegorocznej edycji – Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód (ENEIA) we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą (PUIG) dąży do dalszego umiędzynarodowienia Forum, czego dowodem jest rosnące zainteresowanie udziałem gości m.in. z Ukrainy, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Uzbekistanu, Białorusi.

Szczegóły

Start:
20 sierpnia
Koniec:
21 sierpnia
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.forum-fracht.pl/

Organizatorzy

ENEIA
PUIG

Miejsce

Gdynia