Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie integracyjne Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

30 czerwca @ 18:00 - 22:00

PLN300

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie integracyjne Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, które odbędzie się 30.06.2022 r. o godz. 18.00 w Hotelu Mercure Grand.  Spotkanie będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z przedstawicielami Firm Członkowskich PUIG. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji przy dobrym jedzeniu i piciu poznać Przedstawicieli innych Firm Członkowskich i Zespołu PUIG.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniej rejestracji (zalecamy udział 2 osoby z firmy). Koszt uczestnictwa to 300,00 PLN + VAT od osoby dla firmy członkowskiej
REJESTRACJA

Akceptacja udziału Przedstawiciela Firmy przez organizatorów następuje po otrzymaniu płatności dokonanej na podstawie faktury proformy.

Ponadto informujemy, iż w celu zaprezentowania potencjału i oczekiwań poszczególnych uczestników organizatorzy przygotowują w wersji elektronicznej Katalog Uczestników Wydarzenia. Katalog zawierał będzie:

– Nazwę firmy2
– Zdjęcie Przedstawiciela Firmy uczestniczącego w spotkaniu2
– Opis firmy z określeniem branży w której działa (Max 250 znaków)2
– Określenie oczekiwań dot. współpracy biznesowej i preferowanych branż (Max 250 znaków)2

UDZIAŁ WYŁĄCZNIE DLA FIRM CZŁONKOWSKICH PUIG.

1Dokonując rejestracji wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Imię i Nazwisko oraz Nazwa firmy) przez wszystkich organizatorów wydarzenia.
2Termin przesyłania informacji do 25 czerwca 2022

Szczegóły

Data:
30 czerwca
Godzina:
18:00 - 22:00
Koszt:
PLN300
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Mercure Grand Warszawa
Krucza 28
Warszawa, Mazowieckie 00-522 Poland
+ Google Map
Telefon:
225832100
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia