Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The 27th Ukraine International Travel Market – UITM’2021

6 października - 8 października

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Salonie Podróży i Turystyki UITM’2021, który odbędzie się w dniach 6-8 października br. w Kijowie. Jest to jedno z wiodących wydarzenień w sektorze podróży i turystyki w Ukrainie.

Wystawa UITM służy jako efektywna międzynarodowa platforma konsolidacji i komunikacji profesjonalistów z branży turystycznej z Ukrainy i zagranicy. Co roku Ukraine International Travel Market zrzesza setki uczestniczących firm, delegatów hoteli, ośrodków wypoczynkowych, linii lotniczych i lotnisk, a także przedstawicieli międzynarodowych i krajowych organizacji turystycznych, dyplomatów, ministerstw i agencji rządowych, przedstawicieli branż pokrewnych z Ukrainy i 20 krajów.

W dniach 2-4 października 2019 r. Zagraniczne i krajowe biura podróży zaprezentowały najciekawsze trasy w 25 krajach. Ponad 4000 agentów  turystycznych z całej Ukrainy odwiedziło wystawę i znalazło nowe pomysły dla swoich turystów. W 2019 roku w wystawie wzięły udział narodowe organizacje turystyczne z Bułgarii, Kuby, Dominikany, Gruzji, Egiptu, Indii, Malezji, Palestyny, Polski i Tajlandii. Wśród uczestników byli również przedstawiciele Włoch, Cypru, Słowacji, Francji, Węgier, Ukrainy, Czech, Japonii i Portugalii.

W wydarzeniu wzięło udział 148 krajowych i zagranicznych biur podróży, w tym: ABK Travel – jest organizatorem wycieczek z Litwy; Ada Tours – Brazylia, Djoca Travel – Francja. Nie zabrakło przedstawicieli Japonii – Tairiku Travel, Wietnamu – Focus Travel, Cypru – Luxury In The Sun, Portugalii – Go Sagres, Włoch – Larus Viaggi DMC, Węgier – Hunguest Hotels, HAJDÚSZOBOSZLÓ i wielu innych.

Już po raz drugi miasta i regiony Ukrainy były reprezentowane na specjalnej ekspozycji Ukraińskich Dni Gościnności, urządzonej w stylu ekologicznym, z uwzględnieniem zadeklarowanego kursu Światowej Organizacji Turystyki pt.„Turystyka dla zrównoważonego rozwoju”. Ogółem na wystawie było reprezentowanych 25 miast i regionów Ukrainy.

Bogaty i ciekawy program biznesowy wystawy obejmował ponad 20 wydarzeń, które zgromadziły ponad 2000 uczestników i słuchaczy.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

REJESTRACJA

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Start:
6 października
Koniec:
8 października
Kategoria Wydarzenie:
http://www.ukraine-itm.com.ua/en-GB/

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Wystawnicze w Kijowie
Brovarskyi Ave, 15
Kyiv, 02002 Ukraine
+ Google Map