Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trans Expo Odesa 2021

31 sierpnia - 2 września

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z MediaCompass Ukraine zaprasza na tegoroczną edycję międzynarodowych targów Trans Expo Odesa 2021, które odbędą się w dniach 31 sierpnia – 2 września br. w Odesie. Z uwagi na obowiązujące ograniczenia dot. przekraczania granic i pobytu na terytorium Ukrainy dla gości przewidziana jest też możliwość udziału w wydarzeniu w trybie online.

Jest to wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!!

  1. „TRANSRAIL UKRAINE 2021” – nowoczesne rozwiązania i metody w gałęzi transportu kolejowego, racjonalne sposoby produkcji i naprawy taboru kolejowego i komponentów oraz kwestie eksploatacji i modernizacji infrastruktury kolejowej.
  2. „ODESA 2021” – innowacyjne technologie w przemyśle stoczniowym i naprawie statków, infrastruktura portowa oraz rozwój transportu morskiego i śródlądowego, najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Wschodniej.
  3. „TransUkraine 2021” – aktualny stan transportu krajowego i międzynarodowego, najciekawsze możliwości inwestycyjne, współczesne systemy bezpieczeństwa ładunku, sterowania, komunikacji i oszczędzania energii oraz środki mechanizacji prac załadunkowych/rozładunkowych i rozwój infrastruktury logistycznej.
  4. Międzynarodowa Konferencja Transportu i Logistyki

Szczegółowy program oraz informacje nt. wydarzenia dostępne w załącznikach.

Załącznik nr. 1

Załącznik nr. 2

Załącznik nr. 3

Załącznik nr. 4

Załącznik nr. 5

Dla zainteresowanych firm Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza uruchomiła możliwość zorganizowania misji wyjazdowej oraz stoiska indywidualnego lub grupowego podczas targów. W przypadku zainteresowania udziałem w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu.

PUIG jest wyłącznym przedstawicielem organizatorów Trans Expo Odesa 2021 w Polsce. Osobą do kontaktu ze strony PUIG jest Valentyn Honcharenko, e-mail: valentyn.honcharenko@pol-ukr.com.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Szczegóły

Start:
31 sierpnia
Koniec:
2 września
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Odessa, Ukraina