Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

XIII Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

9 marca 2022 - 11 marca 2022

Zapraszamy do udziału w XIII Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS, które odbędą się  w dniach 09-11 marca 2022 r. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy. ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Lokalizacja ENERGETICSU na Lubelszczyźnie, gdzie umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej, jest dodatkowym atutem. Także lokalizacja Lublina w obszarze Makroregionu Wschodniego oraz bliskość ważnych dla energetyki rynków ukraińskiego i białoruskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegóły

Start:
9 marca 2022
Koniec:
11 marca 2022
Kategoria Wydarzenie:
https://energetics.targi.lublin.pl/