Grupa NEUCA partnerem konferencji „Pharma Ukraina on-line”

Grupa NEUCA partnerem konferencji „Pharma Ukraina on-line”

Mamy przyjemność poinformować, iż NEUCA – jeden z liderów polskiego rynku hurtowej sprzedaży leków, została partnerem organizowanej przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą konferencji „Pharma Ukraina on-line”. Tematem wystąpienia będzie – „Neuca – Twój partner w farmaceutycznym łańcuchu dostaw”. Samo wydarzenie odbędzie się już 9 listopada 2021 r. o godz. 12. 

Z uwagi na fakt, iż nasza konferencja ma na celu przybliżenie możliwości współpracy z rynkiem ukraińskim przewidujemy, iż gośćmi wydarzenia będą uczestnicy z Polski i Ukrainy zainteresowani nawiązaniem współpracy z Branżą Farmaceutyczną.

Tematem przewodnim konferencji będą „Możliwości Polsko-Ukraińskiej współpracy w sektorze farmaceutycznym”. W czasie konferencji poruszone zostaną tematy dotyczące: prezentacji możliwości rynku ukraińskiego i jego zapotrzebowania; przedstawienie oferty polskich firm działających w branży farmaceutycznej i dostosowanie oferty eksportowej do potrzeb i oczekiwań ukraińskiego odbiorcy; wejście na ukraiński rynek – strona formalno-prawna i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Język konferencji: polski i ukraiński. Udział w konferencji jest bezpłatny – REJESTRACJA.

Zapraszamy również do udziału w wydarzeniu w roli Partnera Konferencji.

Program konferencji w wersji PL i UA.

WAŻNE: Link do spotkania otrzymają Państwo po pomyślnej rejestracji w osobnym mailu dzień przed wydarzeniem.  Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizator: Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. 

Partner wydarzenia: NEUCA.

Zapraszamy do udziału!