IX edycja GreenEvo – Akceleratora Zielonych Technologii

20 grudnia rozpoczął się nabór wniosków konkursowych do IX edycji programu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii. Program jest skierowany do przedsiębiorców, którzy w swojej ofercie posiadają wdrożoną technologię korzystną dla środowiska i w oparciu o nią planują rozszerzenie swojej działalności na rynki zagraniczne.

Udział w GreenEvo umożliwia weryfikację technologii pod kątem potencjału sprzedaży w innych krajach oraz daje szansę na zdobycie wiedzy z zakresu wprowadzania nowych produktów na rynki zagraniczne. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania relacji w branży środowiskowej. Największą korzyścią dla laureatów programu jest udział w misjach gospodarczych i międzynarodowych wydarzeniach – targach, konferencjach i spotkaniach branżowych.

Obsługą konkursu z ramienia Ministerstwa Klimatu i Środowiska zajmuje się firma INVESTIN, która udostępnia Wnioskodawcom infolinię – pod numerem telefonu +48 698 128 000 można uzyskać informacje na temat konkursu i wsparcie techniczne w przygotowaniu wniosków.

Wnioski konkursowe składane są drogą mailową.

UWAGA – nabór wniosków konkursowych trwa do 3 lutego 2022 r. lub do momentu rejestracji 50 wniosków.

Więcej informacji o konkursie oraz programie GreenEvo na stronie greenevo.gov.pl .