Kongres 590 przenosi się do wersji online

Kongres 590 przenosi się do wersji online

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju informujemy, że Kongres 590 odbędzie się w formule wirtualnej. Wszystkie panele i debaty będą transmitowane na autorskiej platformie Lokkarto, a uczestnicy będą dyskutować bez konieczności bezpośredniego kontaktu.

Wszystkie panele i debaty będą realizowane w pełni wirtualnie. Dla słuchaczy i publiczności nie niesie to ze sobą żadnych zmian w formule on-line – wydarzenia kongresowe będą relacjonowane na żywo na platformie Lokkarto. Dostęp do niej jest możliwy dla wszystkich osób posiadających dostęp. Za jej pośrednictwem gości wezmą udział w debatach, odwiedzą wirtualne stoiska partnerów Kongresu oraz umówią zdalne indywidualne spotkania networkingowe. Dedykowane pokoje spotkań umożliwią dyskusję z innymi uczestnikami Kongresu, a wystawcy, oprócz wirtualnych stoisk, będą mogli rozdawać „cyfrowe” upominki (np. kody na produkty i usługi).

Przypominamy, iż 5. edycja Kongresu 590 będzie mieć miejsce w dniach 21-23 października br. W tym roku na uczestników Kongresu 590 czeka blisko 125 aktywności, poświęconych rozwojowi gospodarczemu i wizji Polski za 10 lat. Impreza została objęta patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który zapowiedział swój udział. Oprócz prezydenta gośćmi Kongresu będą m.in. Premier RP Mateusz Morawiecki, Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, spółek skarbu państwa i biznesu.

Bilety na Kongres 590 w cenie od 59 zł dostępne są TUTAJ.

W przypadku pytań dotyczących możliwości współpracy, prosimy o kontakt z:

Anna Boduszek, tel. +48 517 950 480, e-mail: anna.boduszek@kongres590.pl.

Zapraszamy do udziału w Kongresie 590!