Kongres 590

Kongres 590

Miło nam zakomunikować, że Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza została Partnerem Merytorycznym Kongresu 590.

Kongres 590 to coroczne wydarzenie, które gromadzi kluczowych liderów z obszaru polityki, ekonomii, kultury oraz przedstawicieli wielu przedsiębiorstw. Jego głównym celem jest promocja przedsiębiorców oraz wszelkich inicjatyw wpływających pozytywnie na szerzenie się biznesu w Polsce.

Tegoroczna, V edycja kongresu odbędzie się w dniach 21-23 października na G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa w wersji hybrydowej tzn. stacjonarnie na Podkarpaciu oraz online na autorskiej platformie.

Tematem przewodnim Kongresu 590 będzie Polska w 2030 roku.

Nowatorska, hybrydowa formuła kongresu umożliwi jego uczestnikom aktywne uczestnictwo i dialog z liderami, którzy dziś wytyczają szlak na kolejną wspólną dekadę. Wydarzeniu będzie towarzyszyła atmosfera pracy i rozwiązań. Podczas warsztatów z przedstawicielami nauki i MŚP zostanie wypracowany plan niezbędnych rozwiązań i działań, aby mimo różnych wydarzeń mieć jasno wyznaczony cel.

W trakcie Kongresu 590 zostaną poruszone tematy z 10 obszarów tematycznych takich jak: patriotyzm gospodarczy, klimat i energia, rynek pracy, eksport, infrastruktura, demografia, edukacja i odpowiedzialność społeczna, zdrowie i styl życia oraz gaming i Internet.

Przez trzy październikowe dni Jasionka pod Rzeszowem stanie się centrum Polski. Będzie to wyrazem solidarności, która łączy wszystkie części Polski.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który zapowiedział swą obecność podczas drugiego dnia kongresu.

Poniżej link do strony internetowej Kongresu 590 (informacja o dostępnych biletach znajduje się w zakładce bilety).

https://www.kongres590.pl/

Istnieje także możliwość uczestnictwa Państwa firmy w Kongresie 590 jako Partnera wydarzenia oraz promocji przedsiębiorstwa dzięki własnemu stoisku zarówno stacjonarnemu jak i wirtualnemu.

W przypadku pytań dotyczących możliwości współpracy, prosimy o kontakt z:

Anna Boduszek, tel. +48 517 950 480, e-mail: anna.boduszek@kongres590.pl.

Zapraszamy do udziału w Kongresie 590!