RAYPATH – OSZCZĘDNOŚĆ, ZDROWIE, EKOLOGIA

Firma „Raypath” jest innowacyjną polską firmą, która oferuje zastosowanie nanotechnologii w życiu codziennym. Dzięki produktom firmy można zrezygnować z używania środków chemicznych do czyszczenia domów, mieszkań, biur itp. To z kolei w dużej mierze przyczynia się do obniżania kosztów sprzątania, ochrony własnego zdrowia i poprawy stanu środowiska naturalnego. Czyściwa Raypath maja strukturę mikrowłókien, można nimi czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty.

Atutami czyściw Raypath są:

  • Oszczędność – w ramach budżetu zarówno firmowego jak i domowego można osiągnąć wyraźne obniżenie wydatków na utrzymanie czystości. Jednorazowa inwestycja w czyściwa jest długotrwała, ich żywotność wynosi co najmniej kilka lat. Oszczędność przejawia się również dzięki używaniu zimnej wody, ponieważ jej temperatura nie ma wpływu na skuteczność produktu.
  • Zdrowie – chemiczne środki czyszczące, których głównym zadaniem jest ochrona Państwa zdrowia poprzez usuwanie brudu, kurzu i mikroorganizmów chorobotwórczych z otoczenia, w którym Państwo żyją, często szkodzą bardziej, niż sam brud. Czyściwa Raypath działają z użyciem tylko samej wody, która jest całkowicie neutralna dla zdrowia, a używanie technologii srebra koloidalnego zapewnia efekt przeciwbakteryjny, antywirusowy i grzybobójczy.
  • Środowisko – ze względu na wysoką jakość technologii czas aktywnego użytkowania czyściw wynosi nawet do 10-ciu lat. Ponadto w ramach systemu recyckling każdy klient firmy może wymienić zużyte produkty na nowe za połowę cenę. Zużyte produkty będą ekologicznie zagospodarowane bez konsekwencji dla środowiska naturalnego i zostaną wykorzystane dla dalszego przetworzenia.

Firma działa na polskim rynku od 1994 roku, czego efektem jest sprawdzona jakość i najlepsze oceny klientów po wieloletnim użyciu. Wszystkie artykuły objęte są gwarancją.

Aby przekonać się jak technologia firmy Raypath może ułatwić nasze życie proponujemy bezpłatne spotkanie-prezentację.

Osobą do kontaktu jest Valentyn Honcharenko,
email:
valentyn.honcharenko@pol-ukr.com
tel. 530 047 680.

Zachęcamy do kontaktu!

Valentyn Honcharenko

Valentyn Honcharenko

Dołącz do firm członkowskich Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Wypełnij formularz i korzystaj z nowych możliwości.