Speed Business Mixer w Warszawie

Speed Business Mixer w Warszawie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Speed Business Mixer, który odbędzie się 24 października 2019 r. w Warszawie. Wydarzenie organizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową, Polsko-Rumuńską Izbą Przemysłowo-Handlową, Indyjsko-Polską Izbą Gospodarczą, Enterprise Ireland i SPACES będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy, oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Spotkanie przeznaczone jest dla ok. 100 osób. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji oraz przy dobrym jedzeniu i piciu, zdobyć wiele kontaktów.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 2 osoby z firmy). Koszt uczestnictwa to 100,00 PLN + VAT od osoby dla firm członkowskich izb organizatorów i 200,00 PLN + VAT od osoby dla firm niezrzeszonych.

Zgłoszenia* przyjmujemy mailowo na adres: svitlana.zavadska@pol-ukr.com najpóźniej do 21.10.2019

PARTNERZY WYDARZENIA

 

*Wysyłając zgłoszenia wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Imię i Nazwisko oraz Nazwa firmy) przez wszystkich organizatorów wydarzenia.