Spotkanie Noworoczne PUIG 2020

Spotkanie Noworoczne PUIG 2020

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom przybyłym na spotkanie noworoczne organizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą 6 lutego w hotelu Mercure Grand w Warszawie.

Wydarzenie rozpoczęło się z powitania gości przez Prezesa PUIG Jacka Piechotę wspólnie z Przewodniczącymi Rady i Zarządem PUIG. W trakcie uroczystości głos zabrała Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Gosiewska z krótkim przymówieniem dot. relacji polsko-ukraińskich. W powitaniu wziął również udział Nadzwyczajny i Pełnomocny Ambasador Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej Andrij Deszczycia. 

Swoją obecnością zaszczycili nas, między innymi przedstawiciele placówek dyplomatycznych Ukrainy i Białorusi, Posłowie Sejmu RP, prezesi zaprzyjaźnionych izb, przedstawiciele ministerstw, urzędów, instytucji gospodarczych i społecznych.

W trakcie wieczoru zostały wylosowane bilety lotnicze Ukraińskich Linii Lotniczych udostępnione przez firmę członkowską PUIG – Ukraine International Airlines

Dziękujemy Partnerowi Strategicznemu PUIG – firmie BAYADERA GROUP – za możliwość degustacji przepysznych alkoholi ukraińskich.

Fotorelację z wydarzenia można w całości obejrzeć na Facebook PUIG.

Szczególne podziękowania składamy partnerom wydarzenia:

BNP Paribas SA

Cedepe Sp. z o.o.

Kulczyk Investments SA 

Kancelaria Piłat & Partnerzy

SDM Partners Law Firm

Transition Technologies S.A.