Trans Expo Odesa 2020

Trans Expo Odesa 2020

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z MediaCompass Ukraine zaprasza na tegoroczną edycję międzynarodowych targów Trans Expo Odesa 2020, których PUIG jest ekskluzywnym partnerem na terytorium Polski. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 października br. w Odesie. Z uwagi na obowiązujące ograniczenia dot. przekraczania granic i pobytu na terytorium Ukrainy dla gości z zagranicy przewidziana jest też możliwość udziału w wydarzeniu w trybie online.

Jest to wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!!

  1. „TRANSRAIL UKRAINE 2020” – nowoczesne rozwiązania i metody w gałęzi transportu kolejowego, racjonalne sposoby produkcji i naprawy taboru kolejowego i komponentów oraz kwestie eksploatacji i modernizacji infrastruktury kolejowej.
  2. „ODESA 2020” – innowacyjne technologie w przemyśle stoczniowym i naprawie statków, infrastruktura portowa oraz rozwój transportu morskiego i śródlądowego, najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Wschodniej.
  3. „Transport Komercyjny i Miejski 2020” – trendy w transporcie samochodowym i autobusowym oraz miejskim transporcie elektrycznym (tramwaje, trolejbusy, metro), nowe instrumenty w zakresie ubezpieczenia i leasingu oraz postępy w sprzęcie nawigacyjnym.
  4. „TransUkraine 2020” – aktualny stan transportu krajowego i międzynarodowego, najciekawsze możliwości inwestycyjne, współczesne systemy bezpieczeństwa ładunku, sterowania, komunikacji i oszczędzania energii oraz środki mechanizacji prac załadunkowych/rozładunkowych i rozwój infrastruktury logistycznej.

Ponadto w ramach wydarzenie planuje się przeprowadzenia online spotkania ekspertów i decydentów z sektora transportu wodnego, w tym armatorów z Cypru i Ukrainy oraz przedstawicieli firm załogowych. Natomiast po zakończeniu części oficjalnych na Państwa oczekują niestandardowe możliwości bliższego zaznajomienia się z innymi uczestnikami targów, w tym tzw. online Domówka i Fuckup Night.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny pod linkiem: https://trans-expo-odessa.com/

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu, oferta dla Partnerów oraz formularz rejestracyjny.

Możliwości promocji online TUTAJ.

Osobą do kontaktu ze strony PUIG jest Valentyn Honcharenko, e-mail: valentyn.honcharenko@pol-ukr.com.

Osobą do kontaktu ws. udziału w wydarzeniu jest Olga Zerkalowa, e-mail: zerkalova.odessa@mku.com.ua, tel.:  +38 (048) 796 12 96.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!