Udział PUIG w Kyiv Fashion 2021

Udział PUIG w Kyiv Fashion 2021

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wzięła udział w targach mody Kyiv Fashion, wystąpiła w roli partnera Polskiego Stoiska Narodowego oraz współorganizatora polskiej misji gospodarczej na tym wydarzeniu.

Przy zaangażowaniu Przedstawicielstwa PUIG w Kijowie, zostały zorganizowane spotkania B2B, ukraińskich firm z uczestnikami polskiej misji gospodarczej oraz Polskiego Stoiska Narodowego w Kijowie. Pani Wiktoria Yalovenko, Dyrektor Przedstawicielstwa i jej zespół, dołożyli wszelkich starań w zakresie promocji Targow Kyiv Fashion wśród ukraińskich i polskich firm oraz organizacji. Dzięki wysiłkom organizatorów, przedsiębiorcy z branży Moda Polska nieli możliwość nawiązywania relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi i klientami.

Ponadto w ramach programu pobytu uczestników misji w targach, została przedstawiona prezentacja „Trendy w rozwoju mody ukraińskiej” oraz Prezentacja działaności PUIG. Z inicjatywy Izby zostały także przygotowane artykuły promujace wspólpracę polsko-ukraińską w branży modowej, które były zamieszczone w ukraińskich i polskich mediach.

Targi Kyiv Fashion odbyły się w Kijowie w dniach 3-5 lutego br.