Wsparcie dla „Studenckiej mocy”

Wsparcie dla „Studenckiej mocy”

Amatorska drużyna piłkarska „Studencka Moc” poszukuje wsparcia finansowego. Drużyna oficjalnie powstała w 2017 roku i w większości składa się z obywateli Ukrainy, będącymi studentami Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Minęło jedynie 4 lata od momentu założenia drużyny, ale już mają kilka osiągnięć, którymi mogą się pochwalić:

  • I miejsce w II lidze spadkowej Playarena Katowice;
  • IV miejsce w pucharze Katowic w sezonie 2017/18;
  • II miejsce w XI edycji Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „BARBÓRKA CUP 2019”;
  • IV miejsce w 1 lidze Katowickiej Ligi Szóstek w sezonie 2018/2019.

Obecnie drużyna liczy 14 zawodników, którzy bezpośrednio biorą udział w rozgrywkach. Kapitanem zespołu jest Maksym Kravets. „Studencka Moc” obecnie występuje w Ekstralidze Katowickiej Ligi Szóstek (KLS) oraz PLAYARENY. Na ten moment zespół znajduje się w gronie najlepszych drużyn amatorskich w Katowicach. Warto podkreślić, że głównym zadaniem na sezon dla drużyny jest zwycięstwo w Ekstralidze.

Największą zaletą rozgrywek jest jej niski koszt, a sztab organizacyjny dopełnia wszelkich działań aby liga stała na najwyższym poziomie organizacyjnym. Warto zwrócić uwagę, że KLS ma swoje strony internetowe w Facebook, Instagram oraz YouTube. Transmisja rozgrywek odbywa się na żywo w Facebook.

W celu dalszego utrzymania wysokiego poziomu profesjonalizmu ekipa potrzebuje pomocy finansowej. Niestety, nie mają możliwości, żeby zainwestować w swoją drużynę. Są natomiast gotowi reprezentować Państwa organizację na boiskach w amatorskich rozgrywkach piłki nożnej w Katowicach.

Osobą do kontaktu ze strony drużyny piłkarskiej „Studencka Moc” jest Maksym Shcherbyuk, tel. +48 796 853 021, e-mail: shcherbyuk.maks@gmail.com.

Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy!