Zaproszenie do udziału w targach AVIASVIT i Misji Gospodarczej do Kijowa w dniach 27-30.04.2021

Zaproszenie do udziału w targach AVIASVIT i Misji Gospodarczej do Kijowa w dniach 27-30.04.2021

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz operator  Branżowego Programu Promocji Części Samochodowe i Lotnicze, M Promotion International, informują o trwającym naborze na misję gospodarczą towarzyszącą targom AVIASWIT w Kijowie.

W wyniku okoliczności związanych z pandemią Covid 19 doszło do odwołania tegorocznej edycji Paris Air Show, które było jednym z wydarzeń przewidzianych w BPP Części Samochodowe i Lotnicze. W miejsce odwołanego wydarzenia, Polskie Stoisko Narodowe oraz towarzysząca wydarzeniu misja gospodarcza zostaną zrealizowane na targach  AVIASVIT w Kijowie w dniach 27-30 kwietnia 2021 r..

Polskie Stoisko Narodowe promuje polską branżę oraz polskich przedsiębiorców. Jest to przestrzeń służąca polskim przedsiębiorcom do organizacji spotkań biznesowych, spotkań z ekspertami z branży oraz dziennikarzami. Każda z polskich firm z branży może eksponować na stoisku swoje materiały reklamowe (ulotki, katalogi, foldery) oraz umieścić swój logotyp oraz opis firmy w katalogu informacyjnym Polskiego Stoiska Narodowego oraz w interaktywnym infokiosku znajdującym się na Polskim Stoisku Narodowym.  Dodatkowo na stoisku będą wyświetlane filmy promocyjne polskich przedsiębiorców. Filmy należy przesyłać na adres: info@mpromotion.com.pl.

Polskie firmy oraz ich ukraińskich partnerów zapraszamy do odwiedzenia Polskiego Stoiska Narodowego oraz udziału w misji gospodarczej, w tym kolacji integracyjnej w restauracji z kuchnią ukraińską. W planach przewidziano m.in. wizytę w Zagranicznym Biurze Handlowym w Kijowie oraz spotkanie z  lokalnym prawnikiem  i doradcą księgowym. W realizacji programu polskiej misji gospodarczej uczestniczy także Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, w tym jej Przedstawicielstwo w Kijowie.

Dla ułatwienia polskim przedsiębiorcom udziału w imprezie, M Promotion International ogłasza, że udział w misji gospodarczej podczas targów AVIASWIT w Kijowie jest bezpłatny.

Informacje nt. misji gospodarczej, w tym szczegółowy program, są dostępne na stronie www.programybranzowe.pl. Zapraszamy do kontaktu nr telefonu 22 818 00 23 i adresem mailowym: bartosz.staniszewski@mpromotion.com.pl

Jednocześnie informujemy iż od dniach 17-19 marzec 2021 Polskie Stoisko narodowe było obecne na targach Interbuild w Kijowie. Wydarzenie było niewątpliwym sukcesem zarówno frekwencyjnym jak i biznesowym. Zapraszamy do zapoznania się z relacji filmowej z wydarzenia https://mpromotion.com.pl/2021/03/relacja-filmowa-z-targow-interbuildexpo/.

Zachęcamy do udziału!